Białe sukienki – z czym i jak je nosić?

Białe sukienki w ostatnim czasie znów stają się bardzo popularne. To jeden z najciekawszych, letnich elementów garderoby, który, co istotne, można nosić w zestawieniu z różnym dodatkami. Oto one!

Biel + brąz, czyli modne zestawienie tego lata

Wybór białych sukienek w połączeniu z brązowymi butami i torebką to modne i efektywne zestawienie. Biel dobrze wygląda z brązem, podkreślając dziewczęcość i nadając delikatności całej stylizacji. Dlatego idealnie sprawdzi się mała torebka na ramię w połączeniu z sukienką np. za kolano – oczywiście białą. Dodatkowo, można zdecydować się na mały, wygodny kapelusz – też w kolorze brązu. A jeśli akurat decydujemy się na miejskie wojaże – wówczas biała, zwiewna sukienka dobrze połączy się z wygodnymi trampkami.

Biała sukienka i skórzana ramoneska

To stylizacja modna od dawna i przeznaczona zdecydowanie dla kobiet o mocniejszych charakterku. Ramoneska powoduje, że całość zyskuje tzw. pazura. Można pokusić się o odważne, rockowe dodatki i jeszcze więcej czerni.

Biała sukienka razem z ramoneską sprawdzi się zwłaszcza w zimniejsze dni, kiedy pozwoli ochronić ramiona przed chłodem. Polecaną fryzurą do takiego zestawienia jest wysoko upięty kucyk lub zebrany na czubku głowy koczek.

Biała sukienka na co dzień…

Sukienki w kolorze bieli sprawdzają się także na co dzień, w lekkiej stylizacji, np. z sandałami w kolorze nude lub z japonkami. Można dodać do nich kolorowe nakrycie głowy i… w zasadzie nic więcej nie jest potrzebne, bo całość wygląda zmysłowo, dziewczęco i lekko. To idealna propozycja na ciepłe, letnie dni.