Salewa – wysokiej jakości kurtki trekkingowe

Jednym z podstawowych ubrań, które powinno znaleźć się w garderobie każdego amatora turystyki górskiej, jest kurtka trekkingowa dopasowana do pory roku. Taką odzież można znaleźć również w ofercie firmy Salewa. Co możemy znaleźć w jej asortymencie?

Kurtka trekkingowa to rodzaj kurtki sportowej, która projektowana jest z myślą o spełnieniu oczekiwań wielbicieli wędrówek po górach. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji oraz zastosowanym materiałom jest ona w stanie zapewnić maksymalny komfort nawet podczas niesprzyjających warunków.

Na dobrej kurtce trekkingowej nie warto oszczędzać – to wyposażenie, które powinno cechować się wysoką jakością. Takie właśnie kurtki można znaleźć w ofercie firmy Salewa!

Kurtki Salewa – najwyższa jakość odzieży trekkingowej!

Niemiecka marka Salewa specjalizuje się od lat w produkcji najlepszej klasy odzieży trekkingowej. Jej ubrania wybierane są zarówno przez początkujących amatorów trekkingu, jak również przez zawodowców.

Salewa – https://www.polarsport.pl/salewa.html może zaproponować swoim klientom szeroką gamę różnych kurtek w góry, które nadają się na każdą porę roku i na każdą pogodę.

Rodzaje kurtek dostępnych w ofercie firmy Salewa:

  • z membraną Gore-Tex
  • przeciwdeszczowe
  • zimowe – puchowe
  • softshell
  • 3w1 – kurtki membranowe z podpinką
  • narciarskie

Nowoczesne technologie w kurtkach Salewa

Kurtki Salewy charakteryzują się zastosowaniem najnowocześniejszych technologii w branży odzieży trekkingowej. Świetnie sprawdzą się na każdą wyprawę!

Na trudną pogodę warto wybrać kurtki wyposażone w zaawansowane membrany, które chronią przed wilgocią oraz wiatrem, a przy tym zapewnią odpowiednią oddychalność. Gdy temperatury są niskie, w góry warto wybrać kurtkę z ociepleniem, na przykład polarem lub puchem, która podniesie komfort termiczny.

Ciekawym wyborem będą także kurtki 3w1, które składają się z dwóch uzupełniających się produktów – kurtki typu softshell oraz kurtki zewnętrznej z membraną. Warstwy te można nosić razem lub osobno, w zależności od aury.