Paznokcie hybrydowe krok po kroku

Zjawiskowe paznokcie, które są piękne przez minimum dwa tygodnie to marzenie niejednej kobiety. Nie oszukujmy się, w dzisiejszych czasach gdy większość z nas jest zapracowana, nie ma czasu na codzienne malowanie paznokci, a właśnie tak trzeba robić gdy malujemy je zwykłym lakierem. Kobiety potrzebują nowych rozwiązać, które wyjdą naprzeciw ich oczekiwaniom, czyli trwałości stylizacji paznokci oraz ich pięknemu wyglądowi. Na szczęście powstała popularna już technika paznokci hybrydowych, które utrzymują się nawet do 3 tygodni wyglądając przy tym nienagannie.

Jak zrobić hybrydy w domu?

Wiele firm oferuje świetne zestawy do wykonania paznokci metodą hybrydową w domu. Nie jest to tak naprawdę bardzo skomplikowane, więc większość kobiet poradzi sobie z tym sama. Wystarczy trochę treningów i cierpliwości, by cieszyć się własnoręcznie wykonaną stylizacją. Zanim zabierzemy się za robienie paznokci, warto najpierw zapoznać się z poradnikiem, który podkreśli najczęściej popełniane błędy. Wykonywanie paznokci samodzielnie to przede wszystkim komfort czasu – można je zrobić nawet po 22 jeśli akurat wtedy mamy na to ochotę. Z umówieniem się do kosmetyczki bywa już różnie, często na wolne terminy trzeba czekać kilka dni.

Sposób wykonania hybrydy na paznokciach

Zacznijmy od tego jak wygląda hybryda krok po kroku. Najpierw należy dokładnie przygotować paznokcie. Oznacza to nadanie im kształtu, zmatowienie płytki oraz jej odtłuszczenie specjalnym środkiem. Na tak przygotowane paznokcie można nałożyć bazę, którą następnie utwardzamy w lampie. Dalej nakładamy wybrany kolor lakieru, koniecznie dwie warstwy, czasem konieczne są nawet trzy. Każdą warstwę należy utwardzić osobno. Na samym końcu nakładamy top i również utwardzamy. W tych kilku prostych krokach wykonać można stylizację paznokci metodą hybrydową i cieszyć się zjawiskowymi dłońmi nawet przez 20 dni – sprawdź: https://trena.pl/blog/jak-zrobic-hybrydy-manicure-hybrydowy-krok-po-kroku/.